Ciepłe lato, śliczna pogoda, słońce świeci. Znudziły ci się sukienki, spodenki i spódniczki ,nie wiesz co ubrać??? Kup kombinezon (na lato). To świetny pomysł. Wygląda się świetnie i czuje wygodnie. W skleopach, aż roi się od nich. Ja ( Vicky) mam taki w czarnobiałe paski.
Jeansowe

Czerwone
Żółte

Inne
Vicky <3




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz