Lasocki - Kozaki
Już niedługo zima, a z zimą śnieg i zimno. A oczywiście w zimie nosi się kozaki! Więc dlatego dzisiaj o nich napiszę. Jedną bardzo znaną firmą z butami ( i też drogą) jest Lasocki.W niej jest dużo rodzai butów nie tylko kozaki. I dla dziewczyn i dla chłopaków, baleriny i botki. Ale dziś jako, że nadchodzi zima napisze o kozakach.

Są bardzo wygodne i wytrzymałe.

Tu trzecie od lewej buty, takie kupiłam sobie na zimę :)
\
Idealne dla nastolatek :)

Bardziej eleganckie :)

Eleganckie, wysoki w sam raz do płaszczyka :)
Polecam <3
Vicky <3 <3 <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz